Cennik SEO

Cennik SEO

Cennik SEO

Ceny poszczególnych działań z zakresu pozycjonowania i usług SEO są uzależnione od wielu czynników. Zaliczamy do nich szczególnie: wielkość strony, historię domeny, unikalność treści na stronie internetowej oraz jakość wykonania witryny internetowej, konkurencję w danej branży oraz obrany kierunek promocji i reklamy.

Cennik pozycjonowania

Pozycjonowanie to kompleksowa usługa zwiększenia widoczności Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych. Usługa ta składa się ona z audytu SEO, analizy konkurencji oraz opracowania odpowiedniej strategii w celu osiągnięcia zamierzonych celów. Każdy miesiąc prac podsumowany jest w raporcie, w którym przedstawiamy efekty naszych prac i rozpisujemy kolejne działania.

Ceny od których zaczynamy pracę:

 • od 200 PLN netto wizytówki firm, strony regionalne, blogi,
 • od 500 PLN netto średniej wielkości strony, małe sklepy internetowe, portale informacyjne,
 • od 1000 PLN netto rozbudowane portale internetowe, sklepy internetowe oraz strony w bardzo konkurencyjnych branżach.

Cennik audytów SEO

Ceny audytów SEO zależne są od wielkości strony i mechanizmów na których działa dana witryna. Podczas pełnych audytów SEO wykonujemy analizę widoczności strony, analizę techniczną, analizę unikalności i dopasowania treści pod konkretne słowa kluczowe oraz badanie popularności witryny w Internecie.

Ceny od których zaczynamy pracę:

 • od 300 PLN netto strony lokalne, wizytówki firm,
 • od 500 PLN netto średniej wielkości strony, blogi, portale informacyjne,
 • od 1000 PLN netto sklepy internetowe oraz rozbudowane portale internetowe.

Cennik konsultacji SEO

Konsultacje SEO mogą odbywać się w 4 formach – połączenia telefonicznego, połączenia Skype, wiadomości e-mail lub spotkań bezpośrednich. W usłudze tej oferujemy także doradztwo dla webdeveloperów i programistów chcących rozwinąć swoje serwisy i aplikacje internetowe.

Ceny od których zaczynamy pracę:

 • 150 PLN netto za godzinę przy konsultacjach telefonicznych i Skype,
 • 200 PLN netto za godzinę podczas konsultacji bezpośrednich w siedzibie klienta, w przypadku dalszej podróży naliczane są dodatkowe koszty związane z dojazdem,
 • od 50 PLN netto poprzez zapytania e-mailowe, rozliczane zależnie od trudności danego problemu i czasu jaki jest potrzebny na jego rzetelne rozwiązanie.

Cennik zdejmowania filtrów Google

Zdejmowanie filtrów Google to jedna z najnowszych pozycji oferowanych w zakresie usług SEO. Jeżeli Twoja witryna internetowa spadła w wynikach wyszukiwania lub ruch z wyszukiwarek gwałtownie spadł to Twoja strona prawdopodobnie otrzymała filtr od Google. Usuwanie filtra nie jest prostym zadaniem. Działanie to wymaga analizy wielu elementów w budowie strony jak i profilu linków przychodzących pod kątem wytycznych Google dla stron internetowych.

Ceny od których zaczynamy pracę:

 • od 300 PLN netto w przypadku filtrów ręcznych,
 • od 1000 PLN netto w przypadku filtrów algorytmicznych.