Cennik

Cennik SEO/SEM

Cennik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w tym dziale zaprezentowane zostały orientacyjne ceny za usługi w naszej agencji. Finalne ceny poszczególnych działań ustalamy indywidualnie z Klientem. Koszty działań zależne są od ilość czynników jakie wpływają na finalny sukces danego projektu.

Nie interesują nas krótkotrwałe efekty pozycjonowania

Tworząc konkretne wyceny staramy się, aby były one zarówno atrakcyjne dla klientów, jak również umożliwiały nam wykonanie powierzonych zadań z należytą jakością. Wszelkie sugestie odnośnie witryn umieszczamy w kompleksowych audytach SEO, które umożliwiają zwiększenie widoczności Państwa strony wynikach wyszukiwania. Poprzez długotrwale i równomierne budowanie sieci linków podnosimy wiarygodność i rzetelność Państwa serwisu w oczach Google. Połączenie tych dwóch elementów pozwala wyszukiwarce wysoko oceniać Państwa stronę i umieścić na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Czas potrzebny na osiągnięcie dobrych wyników w zakresie SEO

W większości przypadków pierwsze wyniki pozycjonowania widoczne są już po 4-12 tygodniach od rozpoczęcia współpracy. Czas w jakim osiągamy wyznaczone cele zależny jest od wielu czynników. Do najważniejszych z nich zalicza się konkurencyjność danej branży, działania konkurencji, jakości strony jaką pozycjonujemy oraz elastyczność w kontekście wprowadzanych zmian w algorytmie wyszukiwarki Google.

Czy jest możliwość innych form rozliczeń i współpracy niż zaprezentowane w cennikach?

Tak, dopuszczamy inne formy rozliczeń od tych zaprezentowanych w cennikach. Jesteśmy elastyczni na potrzeby naszych klientów. Jeżeli mają Państwo do zaoferowania coś ciekawego i innowacyjnego, koniecznie skontaktujcię się z nami. Wspólnie przeanalizujemy, co uda nam się razem zdziałać.