grafika róg prawy

Kompetencje

Usługi z zakresu marketingu wymagają specjalistycznej wiedzy, sporego zaangażowania oraz wysiłku. Dodatkowo część z nich nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty.

My wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, realizujemy swoje usługi tak, by zawsze przynosiły Tobie maksymalne zyski.

nasze umiejętności

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Prowadzimy kompleksowe obsługi zwiększania widoczności Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Nasza usługa składa się z audytu SEO oraz równomiernego budowania sieci odnośników do Twojej strony www.

Pozycjonowanie YouTube

Pozycjonowanie YouTube

Obieramy nowe kierunki rozwoju poprzez promocje różnych działalności za pomocą kanału YouTube. Umieszczonym filmom zapewniamy kompleksową optymalizację, starając się o jak najwyższą widoczność materiałów.

Kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads

Prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Optymalizujemy i dbamy o odpowiedni współczynnik ROI Twoich kampanii reklamowych.

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Strona internetowa jest Twoją wizytówką w Internecie. Nie pozwól, by ludzie już na wstępie źle ocenili Twoją ofertę i umiejętności.

Growth Hacking

Growth Hacking

Wychodzimy ponad standard kampanii reklamowych. Szukamy nieszablonowych działań, które pozwolą zmaksymalizować sprzedaż Twoich produktów.

Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Każda biznes zaczyna się lokalnie. Promujemy lokalne działalności poprzez pozycjonowanie w Mapach Google oraz na frazy regionalne.

Audyty SEO

Audyty SEO

Wskazujemy mocne i słabe strony Twojej witryny. Analizujemy widoczności w wyszukiwarkach, parametry techniczne treści i ich dopasowania pod konkretne słowa kluczowe. Badamy popularność Twojej strony w Internecie.

Kampanie Google Zakupy

Kampanie Google Zakupy

Reklamujemy wybrane oferty za pomocą kampanii Google Zakupy (PLA). Kierujemy do Twojego sklepu klientów szukających konkretnych produktów.

Projektowanie Graficzne

Projektowanie graficzne

Promocja poprzez samą stronę internetową to za mało. Oferujemy profesjonalne projekty graficzne od wizytówek po pełną identyfikację wizualną.

Performance Marketing

Performance Marketing

Skupiamy się na efektywnym wykorzystaniu budżetów marketingowych. Optymalizujemy współczynnik konwersji (CRO) oraz wskaźnik rentowności (ROI) kampanii.

Pozycjonowanie zagraniczne

Pozycjonowanie zagraniczne

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie pozycjonować i promować strony także poza granicami naszego kraju.

Konsultacje i szkolenia SEO

Konsultacje i szkolenia SEO

Pomagamy rozwiązać wszelkie problemy w kwestii SEO. Doradzamy przy wdrożeniach i rozbudowach istniejących serwisów.

Zdejmowanie filtrów Google

Zdejmowanie filtrów Google

Zdejmujemy filtry Google, które pojawiły się w wyniku złamania wytycznych Google dla stron internetowych.

Kampanie Google Remarketing

Kampanie Google Remarketing

Konfigurujemy kampanie remarketingowe. Łapiemy niezdecydowanych klientów, ściągając ich ponownie na Twoją stronę www.

Doradztwo Marketingowe

Doradztwo marketingowe

Zajmujemy się oceną i opracowaniem strategii marki, strategii marketingowe oraz planu marketingowego. Pomagamy wyznaczyć właściwe kierunki rozwoju Twojej firmy.

Pamiętaj. Dbamy o to, by Twoja strona internetowa była Twoją najlepszą wizytówką w sieci. Wszelkie prowadzone działania marketingowe mają na celu przyciągnięcie nowych Klientów. Finalnie zbudują oni rzetelną grupę Twoich kontrahentów.