grafika róg prawy

O nas

Na co dzień zajmujemy się kilkudziesięcioma projektami. Wspieramy projekty zarówno na rynku Polskim jak i rynkach zagranicznych. Testujemy, badamy i wdrażamy nowe rozwiązania z zakresu SEO, SXO, Performance Marketingu oraz Growth Hackingu.

Stale dbamy o rozwój swojej wiedzy, uczestniczymy w szkoleniach, festiwalach i warsztatach branżowych. Współpracujemy z wieloma innymi specjalistami, dzięki czemu nasza wiedza jest stale aktualna. Dopasowujemy się do panujących trendów rynkowych i ciągłych zmian w postrzeganiu wyszukiwarek internetowych.

Zespół agencji SEO

Elastyczni
w działaniu

Rynek internetowy stale ewoluuje, dlatego staramy się być bardzo elastyczni w naszych działaniach. Dla każdego klienta opracowujemy indywidualną strategię i rzetelnie ją realizujemy. Pozycjonujemy strony i materiały wideo. Prowadzimy audyty i szkolenia marketingowe. Tworzymy i zarządzamy kampaniami Google Ads (AdWords) – reklamy tekstowe, remarketing, produktowe. Oferując kompleksowe rozwiązania projektujemy i wdrażamy projekty graficzne oraz witryny WWW.

Robimy niemożliwe
łączymy pasję z pracą!

Co jest naszą zaletą? Dla nas pozycjonowanie, usługi SEO, marketing internetowy nie są pracą, lecz pasją. A zdobyte doświadczenie zarówno w projektach komercyjnych, jak i typowych działaniach non-profit zwanych często pracą wolontaryjną, pokazały nam jakie priorytety i oczekiwania stawiają nam inicjatorzy poszczególnych przedsięwzięć.

Agencja robimy rzeczy niemożliwe
Nowoczesna agencja

Nowoczesna agencja
SEO | SXO | Performance Marketing | Growth Hacking

Jesteśmy nowoczesną agencją, wiemy że nasze działania mają przynosić korzyść naszym kontrahentom. Specjalizujemy się w SEO, SXO, Performance Marketingu oraz Growth Hackingu. Dzięki efektywnej współpracy z klientami dostarczamy usługi najwyższej jakości. Nie stać nas na brak efektywności – korzystamy z nowoczesnych rozwiązań marketingu. Naszym głównym priorytetem jest realizacja powierzonych nam celów.

Zespół

Łączymy pasję z pracą
Poznaj nas

Pragnąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do powierzanych nam zadań, współpracujemy z wyróżniającymi się specjalistami na rynku usług IT oraz marketingu, którzy wspierają nasze działania wiedzą i doświadczeniem zbieranym w codziennej pracy. W zależności od potrzeb oraz stopnia ich zaawansowania projektów, konsultujemy wykonywane usługi z niezależnymi ekspertami, doradzającymi rozwiązania optymalne z punktu widzenia interesu naszych Klientów.

Michał Barczyk

Michał Barczyk

CEO / Founder

Informatyką zainteresowałem się w momencie, gdy w domu pojawił się pierwszy komputer. Od tego czasu stale poszerzałem swoją wiedzę w różnych dziedzinach IT. Dzisiaj obserwuję rozwój algorytmiki wyszukiwarek internetowych oraz trendy w marketingu internetowym. Zdobytą wiedzę w tym zakresie wdrażam u swoich klientów. W wolnej chwili uprawiam kolarstwo górskie, które wyzwala we mnie sporo pozytywnych emocji.