O nas

MediaWIN Opinie

O naszej działalności

Na co dzień zajmujemy się kilkudziesięcioma projektami. Pozycjonujemy kilka tysięcy fraz zarówno na rynku Polskim jak i rynkach zagranicznych. Testujemy, badamy i wdrażamy nowe rozwiązania z zakresu SEO. Stale dbamy o rozwój swojej wiedzy, uczestniczymy w szkoleniach, festiwalach i warsztatach branżowych. Współpracujemy z wieloma innymi specjalistami, dzięki czemu nasza wiedza jest stale aktualna. Dopasowujemy się do zmieniających trendów reklamowych i ciągłych zmian w postrzeganiu wyszukiwarek internetowych.

Elastyczni w działaniu

Rynek internetowy stale ewoluuje, dlatego staramy się być bardzo elastyczni w naszych działaniach. Dla każdego klienta opracowujemy indywidualną strategię i rzetelnie ją realizujemy. Pozycjonujemy strony i materiały wideo. Prowadzimy audyty i szkolenia SEO. Tworzymy i zarządzamy kampaniami Google Ads (AdWords) – reklamy tekstowe, remarketing, produktowe. Oferując kompleksowe rozwiązania projektujemy i wdrażamy projekty graficzne oraz witryny WWW.

Robimy niemożliwe – łączymy pasję z pracą!

Co jest naszą zaletą? Dla nas pozycjonowanie i usługi SEO nie są pracą, lecz pasją. A zdobyte doświadczenie zarówno w projektach komercyjnych, jak i typowych działaniach non-profit zwanych często pracą wolontaryjną, pokazały nam jakie priorytety i oczekiwania stawiają nam inicjatorzy poszczególnych przedsięwzięć.

Nowoczesna agencja SEO/SEM

Jesteśmy nowoczesną agencją SEO/SEM, wiemy że nasze działania mają przynosić korzyść naszym kontrahentom. Dzięki efektywnej współpracy z klientami dostarczamy usługi najwyższej jakości. Nie stać na brak efektywności – korzystamy z nowoczesnych rozwiązań marketingu. Naszym głównym priorytetem jest realizacja powierzonych nam celów.

Nasz zespół

Pragnąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do powierzanych nam zadań, współpracujemy z wyróżniającymi się na rynku usług IT specjalistami, którzy wspierają nasze działania wiedzą i doświadczeniem zbieranym w codziennej pracy. W zależności od potrzeb oraz stopnia ich zaawansowania projektów, konsultujemy wykonywane usługi z niezależnymi ekspertami, doradzającymi rozwiązania optymalne z punktu widzenia interesu naszych Klientów.

michal-barczyk

Michał Barczyk

Specjalista SEO/SEM

Informatyką zainteresowałem się w momencie, gdy w domu pojawił się pierwszy komputer. Od tego czasu stale poszerzałem swoją wiedzę w różnych dziedzinach IT. Dzisiaj obserwuję rozwój algorytmiki wyszukiwarek internetowych. Zdobytą wiedzę w tym zakresie wdrażam u swoich klientów. W wolnej chwili uprawiam kolarstwo górskie, które wyzwala we mnie sporo pozytywnych emocji.