Referencje

Referencje

Największą radość sprawiają nam zadowoleni Klienci. To oni napędzają nas do dalszej pracy i uświadamiają nam, że nasze działania budują ich sukces w Internecie. Zawsze dążymy do tego, aby dzięki naszym usługom Klienci pozytywnie postrzegali Państwa firmę i oferowane przez Państwa usługi i produkty. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się przychylnymi opiniami dotyczącymi współpracy z nami.

Referencje-Getio

Zaangażowanie i profesjonalizm Pana Michała przyczynił się do zwiększenia ruchu z wyszukiwarek na prowadzonych przez niego projektach nawet o 1000% względem rok do roku. Pan Michał Barczyk jest kreatywnym, pewnym siebie pracownikiem, który dąży do powierzonych mu celów. Sam zarządza swoim czasem, co sprawia, że jego praca jest bardzo efektywna.

Marek Kałucki
Getio Sp. z o.o. Sp. j.

Referencje-Senetic

Pan Michał Barczyk wykonuje swoje obowiązki profesjonalnie i solidnie. Terminowo i efektywnie realizuje powierzone mu zadania wykazując przy tym elastyczność i dojrzałość zawodową. Precyzyjnie wyjaśnia zawiłe kwestie techniczne, umożliwiając tym samym współpracę zespołu. Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność zarządzana zasobami ludzkimi stanowiły pożądany wkład w rozwój firmy Senetic S.A.

Marcin Białożyt
Senetic S.A.

Referencje-TerefereLalki

Z Panem Michałem współpracowałam ponad rok. Efekty pozycjonowania udało się osiągnąć już po miesiącu od zawarcia umowy. Podczas jej trwania wszystkie zamówione przeze mnie frazy utrzymywały się w ścisłej czołówce w wyszukiwarce Google. Kontakt był bezproblemowy i zawsze mogłam liczyć na miłą i fachową obsługę, bardzo szybkie odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, pomoc również w obsłudze strony i nagłych wypadkach. W porównaniu do innych firm tego typu ceny są bardzo przystępne, a jakość usług na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.

Marta Cyprys-Gaudyn
terefere-lalki.pl

Referencje-KrótkieFormy

Polecamy naszym znajomym współpracę z firmą MediaWIN. Pan Michał działa bardzo skutecznie. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z rezultatów. W ciągu kilku miesięcy udało się wejść z większością fraz na czołowe miejsca na pierwszej stronie Google.

Łukasz Mączka
KrotkieFormy.pl

Referencje-Anna-Kowalcze

Obsługa firmy MediaWIN jest na bardzo wysokim poziomie. Skutecznie zwiększa widoczność strony internetowej w wyszukiwarce Google, przekładając się w ten sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Profesjonalne audyty SEO pozwalają uzyskać informację o mocnych oraz słabych stronach mojego serwisu www oraz dobrać odpowiednie słowa kluczowe, które przyśpieszają proces pozycjonowania strony. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które uzyskałam dzięki obsłudze firmy MediaWIN. Firma działa rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Zdecydowanie polecam!

Architekt Anna Kowalcze
www.annakowalcze.pl