Referencje

Referencje

Największą radość sprawiają nam zadowoleni Klienci. To oni napędzają nas do dalszej pracy i uświadamiają nam, że nasze działania budują ich sukces w Internecie. Zawsze dążymy do tego, aby dzięki naszym usługom Klienci pozytywnie postrzegali Państwa firmę i oferowane przez Państwa usługi i produkty. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się przychylnymi opiniami dotyczącymi współpracy z nami.

Referencje-Getio

Zaangażowanie i profesjonalizm Pana Michała przyczynił się do zwiększenia ruchu z wyszukiwarek na prowadzonych przez niego projektach nawet o 1000% względem rok do roku. Pan Michał Barczyk jest kreatywnym, pewnym siebie pracownikiem, który dąży do powierzonych mu celów. Sam zarządza swoim czasem, co sprawia, że jego praca jest bardzo efektywna.

Marek Kałucki
Getio Sp. z o.o. Sp. j.

Referencje-Senetic

Pan Michał Barczyk wykonuje swoje obowiązki profesjonalnie i solidnie. Terminowo i efektywnie realizuje powierzone mu zadania wykazując przy tym elastyczność i dojrzałość zawodową. Precyzyjnie wyjaśnia zawiłe kwestie techniczne, umożliwiając tym samym współpracę zespołu. Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi stanowiły pożądany wkład w rozwój firmy Senetic S.A.

Marcin Białożyt
Senetic S.A.

Referencje SEO Aurora Rybnik

Przez dwa lata współpracy z Panem Michałem nasza firma znalazła się w czołówce pod kluczowymi hasłami z naszej branży w wyszukiwarce Google. Bardzo profesjonalne podejście polegające na indywidualnym podejściu do pracy, pomoc w kontakcie z programistami w celu stworzenia jak najbardziej optymalnej do pozycjonowania strony www to podstawowe zalety firmy MediaWIN, które przełożyły się na sukces naszej firmy w wyszukiwarce Google.

mgr inż. Artur Czachor
Aurora

Referencje SEO Kliwent

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MediaWIN. Pana Michała cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie. W znaczący sposób przyczyniło się to do promocji naszej firmy. Cena jest adekwatna do wykonywanych usług. Kompetentne i szybkie działanie – serdecznie polecamy!

Jacek Muszyński
Kliwent Sp. z o.o. Sp. k.

Referencje Loża Szyderców

Dokładnie i cierpliwie. Pan Michał tak właśnie wykonuje swoje obowiązki. Można śmiało założyć, że to na co się umówił wykona z pełnym profesjonalizmem i efekt końcowy będzie zadowalający. Polecam skorzystanie z usług firmy Pana Michała – ceny są przystępne a praca wykonana sumiennie i rzetelnie.

Wiktor Laba
www.lozaszydercow.com

Referencje-KrótkieFormy

Polecamy naszym znajomym współpracę z firmą MediaWIN. Pan Michał działa bardzo skutecznie. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z rezultatów. W ciągu kilku miesięcy udało się wejść z większością fraz na czołowe miejsca na pierwszej stronie Google.

Łukasz Mączka
KrotkieFormy.pl

Referencje-Anna-Kowalcze

Obsługa firmy MediaWIN jest na bardzo wysokim poziomie. Skutecznie zwiększa widoczność strony internetowej w wyszukiwarce Google, przekładając się w ten sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Profesjonalne audyty SEO pozwalają uzyskać informację o mocnych oraz słabych stronach mojego serwisu www oraz dobrać odpowiednie słowa kluczowe, które przyśpieszają proces pozycjonowania strony. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które uzyskałam dzięki obsłudze firmy MediaWIN. Firma działa rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Zdecydowanie polecam!

Anna Kowalcze
www.annakowalcze.pl

Referencje-TerefereLalki

Z Panem Michałem współpracowałam ponad rok. Efekty pozycjonowania udało się osiągnąć już po miesiącu od zawarcia umowy. Podczas jej trwania wszystkie zamówione przeze mnie frazy utrzymywały się w ścisłej czołówce w wyszukiwarce Google. Kontakt był bezproblemowy i zawsze mogłam liczyć na miłą i fachową obsługę, bardzo szybkie odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, pomoc również w obsłudze strony i nagłych wypadkach. W porównaniu do innych firm tego typu ceny są bardzo przystępne, a jakość usług na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.

Marta Cyprys-Gaudyn
terefere-lalki.pl