grafika róg prawy

Referencje

Największą radość sprawiają nam zadowoleni Klienci. To oni napędzają nas do dalszej pracy i uświadamiają nam, że nasze działania budują ich sukces w Internecie. Zawsze dążymy do tego, aby dzięki naszym usługom Klienci pozytywnie postrzegali Państwa firmę i oferowane przez Państwa usługi i produkty. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się przychylnymi opiniami dotyczącymi współpracy z nami.

Getio

Zaangażowanie i profesjonalizm Pana Michała przyczynił się do zwiększenia ruchu z wyszukiwarek na prowadzonych przez niego projektach nawet o 1000% względem rok do roku. Pan Michał Barczyk jest kreatywnym, pewnym siebie pracownikiem, który dąży do powierzonych mu celów. Sam zarządza swoim czasem, co sprawia, że jego praca jest bardzo efektywna.

— Marek Kałucki      Getio Sp. z o.o. Sp. j.
Senetic

Pan Michał Barczyk wykonuje swoje obowiązki profesjonalnie i solidnie. Terminowo i efektywnie realizuje powierzone mu zadania wykazując przy tym elastyczność i dojrzałość zawodową. Precyzyjnie wyjaśnia zawiłe kwestie techniczne, umożliwiając tym samym współpracę zespołu. Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi stanowiły pożądany wkład w rozwój firmy Senetic S.A.

— Marcin Białożyt      Senetic S.A.
Aurora

Przez dwa lata współpracy z Panem Michałem nasza firma znalazła się w czołówce pod kluczowymi hasłami z naszej branży w wyszukiwarce Google. Bardzo profesjonalne podejście polegające na indywidualnym podejściu do pracy, pomoc w kontakcie z programistami w celu stworzenia jak najbardziej optymalnej do pozycjonowania strony www to podstawowe zalety firmy MediaWIN, które przełożyły się na sukces naszej firmy w wyszukiwarce Google.

— mgr inż. Artur Czachor      Aurora
Kliwent

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MediaWIN. Pana Michała cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie. W znaczący sposób przyczyniło się to do promocji naszej firmy. Cena jest adekwatna do wykonywanych usług. Kompetentne i szybkie działanie – serdecznie polecamy!

— Jacek Muszyński      Kliwent Sp. z o.o. Sp. k.
Loża Szyderców

Dokładnie i cierpliwie. Pan Michał tak właśnie wykonuje swoje obowiązki. Można śmiało założyć, że to na co się umówił wykona z pełnym profesjonalizmem i efekt końcowy będzie zadowalający. Polecam skorzystanie z usług firmy Pana Michała – ceny są przystępne a praca wykonana sumiennie i rzetelnie.

— Wiktor Laba      www.lozaszydercow.com
Krótkie Formy

Polecamy naszym znajomym współpracę z firmą MediaWIN. Pan Michał działa bardzo skutecznie. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z rezultatów. W ciągu kilku miesięcy udało się wejść z większością fraz na czołowe miejsca na pierwszej stronie Google.

— Łukasz Mączka      KrotkieFormy.pl
Architekt Anna Kowalcze

Obsługa firmy MediaWIN jest na bardzo wysokim poziomie. Skutecznie zwiększa widoczność strony internetowej w wyszukiwarce Google, przekładając się w ten sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Profesjonalne audyty SEO pozwalają uzyskać informację o mocnych oraz słabych stronach mojego serwisu www oraz dobrać odpowiednie słowa kluczowe, które przyśpieszają proces pozycjonowania strony. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które uzyskałam dzięki obsłudze firmy MediaWIN. Firma działa rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Zdecydowanie polecam!

— Anna Kowalcze      www.annakowalcze.pl
Terefere Lalki

Z Panem Michałem współpracowałam ponad rok. Efekty pozycjonowania udało się osiągnąć już po miesiącu od zawarcia umowy. Podczas jej trwania wszystkie zamówione przeze mnie frazy utrzymywały się w ścisłej czołówce w wyszukiwarce Google. Kontakt był bezproblemowy i zawsze mogłam liczyć na miłą i fachową obsługę, bardzo szybkie odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, pomoc również w obsłudze strony i nagłych wypadkach. W porównaniu do innych firm tego typu ceny są bardzo przystępne, a jakość usług na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.

— Marta Cyprys-Gaudyn      terefere-lalki.pl